HÉV menetrend

Untitled Document

Nosztalgiavonat menetrend 

  1 3 5
Örs vezér tere 9:16 11:46 14:16
Nagyicce 9:20 11:50 14:20
Sashalom 9:22 11:52 14:22
Mátyásföld repülőtér 9:25 11:55 14:25
Cinkota 9:30 12:00 14:30
Kistarcsa 9:36 12:06 14:36
Kerepes 9:39 12:09 14:39
Szilasliget 9:42 12:12 14:42
Mogyoród 9:46 12:46 14:46
Gödöllő, Szabadság tér 9:54 12:24 14:54
Gödöllő 9:59 12:29 14:59

 

  2 4 6
Gödöllő 10:37 13:07 15:37
Gödöllő, Szabadság tér 10:41 13:11 15:41
Mogyoród 10:50 13:20 15:50
Szilasliget 10:54 13:24 15:54
Kerepes 11:00 13:30 16:00
Kistarcsa 11:03 13:33 16:03
Cinkota 11:12 13:42 16:12
Mátyásföld, repülőtér 11:17 13:47 16:17
Sashalom 11:20 13:50 16:20
Nagyicce 11:22 13:52 16:22
Örs vezér tere 11:27 13:57 16:27

Megállás csak a feltüntetett állomásokon!

Felszállás a vonat befogadóképességének erejéig lehetséges!