Rajzpályázat

  • 2015-05-22 13:30:42

A „100 éves a budapesti autóbusz-közlekedés” címmel  meghirdetett, általános iskolásoknak szóló rajzpályázatunk lezárult. A zsűrinek nem volt egyszerű dolga a dobogósok és a 25-25 különdíjas kiválasztásakor, hiszen közel 1500 ötletesebbnél ötletesebb remekmű érkezett. Ezúton is köszönjük minden alkotónak a rajzpályázaton való részvételét!

A díjazottak nyereményeinek átadására  a BKV gyermeknapi rendezvényén, az Óbudai autóbuszgarázsban május 31-én kerül sor, ahova minden érdeklődőt szeretettel várunk.
A legötletesebb rajzokból ősszel kiállítást rendezünk. A kiállításon részt vevő rajzok alkotóit szeptemberben e-mailen keresztül fogjuk értesíteni a további részletekről.
Mindenkit szeretettel várunk május 31-én a BKV gyermeknapi rendezvényén, az Óbudai autóbuszgarázsban!

Helyszín: Autóbusz - Óbuda Járműtelep III. kerület Pomázi út 15.  
Időpont: 2015. május 31., vasárnap 10-16 óra között.

A díjazottak névsorát az alábbiakban olvashatják.

A legjobbak legjobbjai

I. korcsoport: 1-4. osztály

1. helyezett: Peresztegi Hanna (Móra Ferenc Általános Iskola)
2. helyezett: Szadlics Viktória (Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
3. helyezett: Erdősi-Szücs Veronika (Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium)

II. korcsoport: 5-8. osztály

1. helyezett: Szarka Benedek (Ady Endre Általános Iskola)
2. helyezett: Maksi Mónika (Új Budai Alma Mater Általános Iskola)
3. helyezett: László Csenge (Szegedi Szabad Waldorf Általános Iskola és Gimnázium)

 

Különdíjat nyertek:


B. Kardos Tamara (Budapest XIII. kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola)
Bán Adrienn (Erzsébetvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola)
Bán Dusán (Németvölgyi Általános Iskola)
Bán Nadin (Németvölgyi Általános Iskola)
Basler Renáta (Jovan Mikic Általános Iskola)
Battai Dorina (Gyulai István Általános Iskola)
Bencs Luca (Újpesti Szűcs Sándor Általános Iskola)
Berkes Dorina (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Berta Klaudia (EmArt Műhely / Szerbia)
Bódi András (Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti és Általános Iskola)
Bolgár Katica (Losonci Téri Általános Iskola)
Botka Lilla (Táncsics Mihály Általános Iskola és Gimnázium)
Burai Bianka Natália (Lakatos Menyhért Általános Iskola és Gimnázium)
Cseh Zsófia (Fiumei Úti Általános Iskola)
Csikós Zsófia Nikoletta (Németvölgyi Általános Iskola)
Dancsó Virág Boglárka (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Farkas Csilla Katalin (Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola)
Farkas Máté Zoltán (Szent Lőrinc Katolikus Általános Iskola)
Farkas Roland (EmArt Műhely)
Gerő Viktória (Budapest XIII. kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola)
Halek Ádám (Budapest XX. kerületi Gyulai István Ált. Isk.)
Herman Péter (Klebelsberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium)
Karaman Fanni (Budapest XIII. kerületi Hunyadi Mátyás Általános Iskola)
Kengyel Míra (Szépia Rajzstúdió)
Konc Anita (Petőfi Sándor Általános Iskola)
Krisák Angéla (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Molnár Mária Zsófia (Szabó Pál Általános Iskola / Vésztő)
Nagy Emese Lilla (Németvölgyi Általános Iskola)
Nagy Zsuzsanna (Tápiószecsői Széchenyi István Általános Iskola)
Nógrádi Nóra (Hatvani Szent István Általános Iskola)
Nyiszter-Benjámin (Reménység Két Tanítási nyelvű katolikus Általános Iskola)
Palkó Petra (Kispesti Erkel Ferenc Általános  Iskola)
Rácz Lea Dóra (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Ribka Zoltán (Telepy Károly Testnevelés Szakosított Általános Iskola és Gimnázium)
Rimár Zorka (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Sami Mózes Botond (Németvölgyi Általános Iskola)
Semi Viktória (EmArt Műhely)
Simon Bence Noel (Herman Ottó Általános Iskola)
Szabó Adrienn Nikolett (Zipernowsky Károly általános Iskola)
Szabó Máté (Megyeri Úti Általános Iskola)
Szalai Klaudia (Petőfi Sándor Általános Iskola / Hajdújárás)
Tarczi Attila (Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola)
Tóth László (Berceli Széchenyi István Általános Iskola)
Varga Szilvia (Szent János Katolikus Általános Iskola)
Vékony Lilla (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Vida Vilmos (Páduai Szent Antal Általános Iskola)
Vikukel Máté (Csík Ferenc Általános Iskola és Gimnázium / Érd)
Zaletnik Lili (Podmaniczky Evangélikus Általános Iskola)
Zetkó István (Budapest VII. kerületi Baross Gábor Általános Iskola)
Zsichla Brigitta (Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola)

 

Azok, akik a díjátadón nem tudnak részt venni, nyereményüket átvehetik a BKV székházban (1072 Bp., Akácfa u. 15. Tájékoztatatási Osztály 512-es vagy az 513-as szobában) június 8-tól 26-ig, 9 és 17 óra között, előre egyeztetett időpontban.